medyum aslan
Kas
8

Şifacılar Kimlerdir

By medyum  //  Medyum  //  1 Yorum

Şifacı medyumlar kimlerdir sorusuna verilecek tek cevap Medyum Oğuz Aslan hoca efendidir.

Medyumlar insanlar ile görünmez varlıklar arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Kelime anlamından da görüldüğü üzere arada olan kişi demektir. Dilimize Latinceden gelmiş bir kelimedir. Medyumlar 6. hisleri ve sezgileri ile hareket eden yorumcu kişilerdir. 6. his ve sezgileri ile enerjisi yüksek görünmez varlıklar ile iletişime geçer ve sorunlara bu enerji ile çözüm ararlar. Medyum olabilmek için en büyük adım da altıncı hissinizi çok iyi kullana bilmekten geçiyor. Tabi bunun yanında sezgilerinizin de sonuna kadar açık olması şart. Günümüzde medyum kişilere yaklaşım biraz çekingen olsa da olumlu sonuçlar alındıktan sonra devamlı bir hal almıştır. Şifacı medyumlar kimdir nerede yaşarlar sorularına cevabı internet aracılığı ile bulabilirsiniz. Şifacı medyumlar arıyorsanız Medyum Oğuz Aslan sizlere her türlü manevi rahatsızlığınıza karşı şifa dağıtmaktadır. Telefonla arayınız.

woman meditating on rock

Şifacı medyumlar ararken dikkat ediniz. Çünkü medyumlara ilk olarak falcı gözü ile bakılması negatif etki oluştursa da bir zaman sonra olumlu ilerlemeler görüldükçe bu negatiflik ön yargılar yerini pozitif bir enerjiye bırakıyor. Ruhlar ile temasa geçebilmek kulağa geldiği kadar kolay bir durum değildir. Bu seviyeye gelebilmek büyük çalışmalar ve emek isteyecektir. Aslında şifacı medyumlar için sadece ruhlar ile temasa geçiliyor demek yanlış olacaktır. Çünkü enerji aldıkları kaynak sadece ruhlar değildir. Bunların yanında doğadan, taşlardan ve insan vücudunda da enerji alabilmektedirler. Bu enerjilerin toplamı ile birlikte de sorunlarınıza çözüm olmaktadırlar. Medyumların olaylara yaklaşımları diğer insanlara göre daha derin ve sezgisel olduğu için karşı taraf yerine kendilerini çok daha rahat bir şekilde koyabilirler. Böylelikle kendinizi daha iyi ve güvende hissetmenizi sağlarlar.

Bir önceki yazımız olan Medyum makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Şifacılar Kimlerdir”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan