medyum aslan
Kas
8

Şifacılık Nedir Şifacılık Hakkında Bilgiler

By medyum  //  Şifalı Dualar  //  Yorum Yok

Her türlü manevi rahatsızlığa karşı çözüm üretilmesine şifacılık denir.

Şifacılık, doğada ki ve insan bedeninde ki enerji akımından yararlanma işlemidir. Şifacılık da gerek doğadaki bitkilerden gerek doğadaki taşlardan gerek de insan bedenindeki enerji merkezinden aldığı güç ile iyileştirme yöntemidir. Farklı metotlar daha çok tercih edildiğinden kullanımı az olan bir yöntemdir. Kısacası şifacılığı evrenin enerjisinden yararlanmak olarak da adlandırabiliriz. Gerçek bir şifacı medyum tedavi görecek hastanın astral bedeni ile yani fiziksel bedeni dışında olan varlık ile iletişim kurarak bu beden üzerinde ki enerji merkezine hareket verip tedaviyi uygulaya bilmelidir.

sifacilik

 

Şifacı medyumlar enerji göndermek istedikleri kişinin elini avucu içerisine alarak empati kurarlar. Okunması gereken dualar okunur ve karşı tarafa üfleyerek enerji aktarılır. Tabi enerji alışverişi bununla sınırlı değil. Günümüzde en çok uygulanan terapi şekli kurşun döktürmektir. Kurşun döktürme diğer tedavi yöntemlerine göre daha revaçtadır. Kurşun döktürülerek kişinin üzerinde olan göz, uğursuzluk veya negatif düşüncelerin kurşuna geçtiği savunulur. Kurşun döktürmek geleneklere göre değişiklik göstere biliyor. Fakat okunacak dualar çekilen Besmele sayıları tümünde aynıdır. Değişiklik gösteren unsurlar kurşunun döküleceği tasa koyulacak cisimler örneğin; iğne, taş , toprak v.b. Bunun dışında kimi geleneklerde de kurşunun döküldüğü sudan hastaya içirme gibi durumlarda söz konusu olabiliyor. Hiç biri için kesin olarak yanlış denilemez. Yapılan tüm işlemler tedaviyi gören hasta için faydalı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Şifacılar Kimlerdir makalesini okuyabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan