medyum aslan
Nis
29

Soğutma Büyüsü Sonucu Eşinden Ayrılanlar

Soğutma büyüsü sonucu eşinden ayrılanlar veya evlerini terk edenlerin geri getirilmesi – döndürülmesi konusunda vefk ve büyü hizmetimle sorunu ortadan kaldırıyorum. Eşi ile problemleri olanların genel nedeni haline gelen soğutma büyüsü kişiler arasındaki muhabbet bağının bozulmasına, çiftlerin eskisi kadar birbirine karşı sıcak davranmamasına ya da her iki tarafında birbirine karşı aşklarının bitmesine neden olmaktadır. Böyle durumlar içerisinde bulunan kardeşlerim varsa benimle irtibat kurdukları takdirde usulüne en uygun çalışmayı yaparak soğutma büyüsünün etkilerinden sizleri kurtaracağım. Soğutma büyüsü sonucu eşinden ayrılanlar merak etmesinler Medyum Aslan hoca bir telefon kadar yanınızdayım. Eşinizin geri dönmesini ve sizi daha çok sevmesini sağlayacağım. Eşinizin üzerine yapılan soğutma büyüsünün etkilerini kaldıracağım. Resmi ruhsatlı faaliyet göstererek medyumluk hizmetlerimi yapmaktayım.

Ayırma büyüsü iki çiftin ayrılmasına neden olduğu gibi soğutma büyüsü de iki sevgilinin birbirinden soğuyarak ayrılmasına neden olan büyülerdir. Bu büyülerin çözümünü sağlıyorum. Ayrıca sizlerin isteği doğrultusunda soğutma büyüsü ya da ayırma büyüsü de yapıyorum. Kısa zaman da sonuç veren kişiye özel tılsımlı çalışmalarımın içerisinde yer almaktadır. Türkiye’nin her köşesinden bana kolaylıkla ulaşarak ister ayırma büyüsü yaptırabilirsiniz isterseniz de ayırma – soğutma büyüsünü bozdurabilirsiniz. Güvenilir çalışmalarım kapsamında sizlere en kısa zamanda sonuç garantisi vermekteyim. 26 yıldır havas ilmi ile araştırmalarım ve tecrübelerimle ruhani dünya hakkında sizlerin problemlerine yardımcı oldum. Cenab-ı Allah ömür verdiği müddetçe de sizlerin her zaman sıkıntısının yanında olacağım kardeşlerim. Bana güvenerek ve inanarak sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

Üçüncü şahıslar diye tabir edilen sizin önceki görüştüğünüz erkek ya da kızların, sizin şuan ki ilişkinizi kıskanması üzerine ilişkinize veya sizin üzerinize soğukluk büyüsü ile zarar veriyor olabilir. Üçüncü şahısların ilişkinize yapmış olduğu soğukluk büyüsünü kaldırdığım gibi size zarar vermek isteyen üçüncü şahıslarında hem siz den hem de ilişkinizden uzaklaştırılmasını sağlamaktayım. Soğukluk büyüsü sonucu eşinden ayrılanlar kısa zamanda tekrar birleştirilmesi için öncelikle kişinin üzerine yapılan kara büyülerin ortadan kaldırılması sağlanacaktır. Tecrübeli medyum hoca efendi olarak İslami usullerin el verdiği tekniklerle büyü bozumu yapıyorum.  Öyle durumlarla karşılaşıyorum ki; “önceki sevgili tarafından yapılan soğukluk büyüleri sonucunda evlenen çiftlerin ayrılması” en sık durumdur. Ayrıca eşlerin ayrılması da ayırma büyüsü ile sağlanmaktadır. İki sevgiliyi ayırmak için yapılan büyü ya da duaların tek amacı iki kişi arasındaki sevgi ve muhabbetin bitirilmesine yöneliktir.

 

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan