medyum aslan
Ara
14

Soğutma İşleminin Amacı ve En Sık Kullanılan Büyü Yöntemleri

Büyü çok eski zamanlardan beridir medyumlar tarafından yapılan bir ilim dalıdır. Her insan ömrünün belli dönemlerinde maddi, manevi, aşk, sosyal hayatı ile ilgili sorun ve sıkıntı içine düşebilir ve tek başına sorunların üstesinde gelemeyebilir. Bu gibi durumlarda oturup geçmesini beklemek sorunların daha fazla büyümesinden başka bir işe yaramaz. Bunun için güvenilir ve gerçek medyum hocalardan yardım alarak huzura, refaha ve mutluluğa ulaşabilirsiniz.

Büyü çeşitleri arasında yer alan bir başka büyü ise soğutma büyüsüdür. Bu büyü başkası için terk edilen ve sevgilisinden, eşinden ayrılanlar yaptırmaktadır. 3. kişiye yapılan soğutma büyüsü sayesinde terk eden kişinin geri dönmesi sağlanır. Eğer alanında uzman ev deneyimli bir medyum tarafından yapılırsa oldukça etkili ve kalıcı olur. Soğutma büyüsündeki amaç var olan yuvayı yıkmak veya eşleri, sevgilileri ayırmak değildir. Var olan yuvasını, eşini, sevgilisini terk ederek 3. kişiye giden şahsı geri döndürmek ve pişman etmektir. Yani aslında kötü niyetli bir büyü gibi gözükse de iyi niyet içermekte, yuvaların, birlikteliklerin sonsuz ve sorunsuz olması sağlanmaktadır.

Soğutma işlemleri arasında sıkça kullanılan yöntemlerden birisi de tahta kaşıkla yapılan büyü çalışmalarıdır. Belki de en bilindik soğutma büyüsü olarak ters bağlanan tahta kaşıklar dememde fayda vardır. Tılsımlı ayetler tahta kaşığın her iki tarafına da yazıldıktan sonra ters getirilerek bağlanır. Böylelikle iki kişinin arasına soğukluk hissi girmesi sağlanır. Oldukça başarılı ve etkili bir çalışma yöntemidir.

  Medyum Aslan soğutma büyüsü anlamında oldukça başarılı olan bir hoca efendidir. Sizlerde eğer yıkılan yuvanızı, birlikteliğini kurtarmak isterseniz kendisine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan