medyum aslan
Kas
16

Tesirli Havas İlmi Formülleri

By medyum  //  Gizli İlimler  //  Yorum Yok

Havas ilmi, Kur’an ve sünnetler sayesinde yapılan manevi bir tedavi şeklidir. Diğer bir ismi de rukye ilmidir. Bu tedavi, normal insanların göremedi mana aleminin doktorlarından ve mürşidlerinden alınan himmet ile yapılabilir. Havas ilmi, “gizli ilimler olarak da anılmaktadır. Bu ilme sahip olabilmek için çok uzun bir eğitim sürecinden geçip başarıya ulaşmak gerekmektedir. Havas ilmi, rahmani olan melekler, hüddamlar ve manen güçlü olan mümin cinlerle irtibata geçerek kafir cinlerle mücadele etmek için Allah tarafından çok az sayıda kişiye verilen bir ilimdir. Medyum Aslan hoca da bu ilme vakıf olan, çalışmalarında ve hizmetlerinde bu ilimden faydalanabilen az sayıdaki medyum hocadan biridir.

Havas ilmi uzmanı Medyum Aslan sizlere sadece bir telefon kadar yakındır. Havas ilmi elde edilmesi çok güç ve meşakkatli bir ilimdir. Havas ilmine haiz alimlerin görevi bedene giren, insanlara musallat olan kafir ve kötü cinleri o bedenden çıkarıp, kişinin ruhsal huzura kavuşmasını sağlamaktır. Havas alimlerini bir nevi mana alemi doktorları olarak da görebiliriz. Onlarında kendilerine özgü formül ve metotları mevcuttur. Bugün piyasada bulunan bir çok medyum ne yazık ki bu ilimden yoksunlardır ve çok iyi araştırılmadan bu kişilerden hizmet almak sakıncalıdır. Medyum Aslan çok uzun yıllar boyunca bu ilim için çalışmalar yapmış, tecrübelerini her geçen gün daha arttırarak hizmetlerine devam etmiştir. Havas ilmi alimleri gibi Medyum Aslan da, sahip olduğu bu ilmi hazırladığı özel formüllü büyü ve vefk çalışmaları için kullanmaktadır.

Ruhani alemle irtibat kurmak, konuşulduğu kadar basit bir durum değildir. Havas ilmi konusunda güçlü bilgilerle donanmış olmak ilk şarttır. Dünyevi hayatta Allah yolunda olmayan, inancı zayıf ve İslami kurallardan bihaber olan medyumlar bu ilimde kesinlikle başarılı olamaz. Medyum Aslan ise gerekli deneyimi uzun yıllar boyunca yaptığı çalışmalarla pekiştirmiş, konusunda alim sıfatını gönül rahatlığıyla taşıyabilen ender hocalardandır. Allah rızası alarak girdiği her işten yüzünün akıyla çıkan Medyum Aslan bugüne kadar binlerle sayılabilecek kişiyi cin musallatından kurtarmış, ruhsal sağlıklarına kavuşmalarını sağlamıştır.

İçinden çıkamadığınız manevi sıkıntılarınız varsa, ruhsal sorunlar yaşıyorsanız resmi ruhsatlı çalışan Medyum Aslan hocanın sizler için yapacağı hizmetler sizin çözüm yolunuz olacaktır. Dertlerinizden kurtulmanızı yüksek tesirli havas ilmi formülleri eşliğinde ve özellikle havas ilmi sayesinde sağlayan Medyum Aslan sizlere bir telefon kadar yakındır.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan