medyum aslan
Kas
13

Vefk Çalışmaları

By medyum  //  Vefk  //  Yorum Yok

Etkili ve sağlam vefk çalışmaları istiyorsanız vefk uzmanı Medyum Aslan hoca sizlere yardımcı olmaktadır.

Gördüğümüz her şeyde, her yerde bir düzen ve uyum söz konusu. Vücudumuzda, çevremizde, dünyamızda, evrenimizde… Vefkin sözlük anlamı; sağdan sola, yukarıdan aşağıya kutu içinde olan sayıların toplamının birbirine eşit olmasıdır.

Vefkler belirli bir amaç uğrunu, kurallara uyarak yapıldığı zaman derecelerinin hizmetlerinin adları da bulunur. Bu hizmetliler dua ve yemin aracılığı ile istenilen işleri yapması adına Allah tarafından izinlidir. Vefkler her sırada bulunan kutu sayısına ya da özelliklerine göre isimlendirilir. Bu sisteme örnek vermek gerekirse; bir sırada 3 kutu varsa üçlü, 5 kutu varsa beşli; bulunduğu gruba göre, Toprak, Hava, Ateş ve Su vefki; bağlı bulunduğu gezegene göre, Güneş vefki, Ay vefki diye adlandırılır.

Vefkin büyü ile bağlantısı yoktur. Büyü dinimizce yasak olmasına karşın vefk ise tamamen rahmanidir. Vefk ve muska birbirlerinden farklı şeylerdir. Muska sahip olduğu enerjiyi yitirerek geçerliliğini kaybedebilir fakat vefk evrendeki enerji ile çalışır durumda kalır.

vefk-calismalari

Vefklerde kullanılan sayılar ve harfler Arapçadır. Arap alfabesinin, Ebced hesabında karşılığı bulunmaktadır. Vefki yapılacak kelime veya cümlenin Ebced hesabı alınır, toplanır ve elde edilen sonucun vefki yapılır.

Kişiye özel vefk yapılanlarda, kişinin istediği kelime doğrultusunda vefk çıkartılır. Örneği bu kelime başarı da olabilir, aşk da, para da.

Vefkin yapılış kurallarını bilmek çok önemlidir. Sadece basit bir matematik ve Arapça dil bilgisinden ibaret değildir. Burçlar ve özellikler, özel günler, gezegenler, derece hizmetlerinin isimlerini bulma metodumuz da bize yardımcı olurlar.

Bir önceki yazımız olan Aslan Beyin Çalışmaları makalesini okuyabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan