medyum aslan
Kas
1

Yıldızname Bakan Uzman Medyum

By medyum  //  Yıldızname  //  Yorum Yok

Yıldızname kişinin doğum tarihi, ismi, anne adı ve buna benzer kişisel bilgileri kullanılarak; yıldızların yörüngesine ve dizilişine göre yapılan bir yorum şeklidir. Yıldızname bakan uzman medyum Aslan Hoca resmi ruhsatlı olarak çalışmaktadır. Günümüzde birçok kişi fallara inanmamakta, gelecekten haber verilemeyeceğini düşünmektedir. Ancak Kuran-ı Kerim’de bile yıldızlardan söz edilmekte ve bizlere geleceğe dair işaretler gösterilmektedir. Burada yıldıznamenize bakacak medyum kişinin, doğru ilme sahip olması ve gösterilen işaretleri bu sayede iyi anlayıp yorumlayabilmesi önem kazanmaktadır.

Ben de Medyum Aslan olarak; yıldıznamenizi size yorumlarken, doğumunuzdan ölümünüze dek başınıza gelmiş ve gelecek önemli olayları anlatırım. Sahip olduğum deneyim ve yıllarımı verdiğim Ebcet hesabı ile yıldıznamenize bakabilecek ve en doğru şekilde size yorumlayabilecek hocaların başında geldiğimi belirtmek isterim. Yıldıznamenin gelecek hakkında her şeyi göstermesi ya da uyarması elbette mümkün değildir. Ancak buna rağmen sahip olduğum ilimler sayesinde, kainatın bize sunduğu şifreleri layıkıyla okuyup yorumlayabildiğimden oldukça derin detaylara inip; sizi ihtiyacınız doğrultusunda geleceğinizle ilgili bilgilendirebilirim. Yıldızname bakan uzman medyum telefonun ucundadır.

Yıldıznamenize baktırarak merak ettiğiniz her konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Medyumlar yüzyıllardır yıldıznameye bakarak geleceğe dair yorumlar yapmaktadırlar. Bu noktada önemli olan gerçek yıldızname okuyucusu olan medyum kişiyi bulabilmektir. Temelinde burçlar ve gezegenler olan yıldıznamenin işinin ehli olmayan, gerekli ilmi bilgilere ve yorumlama yetisine sahip olmayan medyumlar tarafından bakılması durumunda ihtiyacınız olan bilgilere ulaşmanız mümkün olmayacaktır. Yıldızname fal ile aynı kefeye konmamalıdır, çünkü faldaki eğlenceli ve sıradan yorumlar yıldızname için kesinlikle yapılamaz. Yıldızname bakımı son derece ciddi bir yorum işi olup; insanın hayatındaki hastalık, evlilik, boşanma, kaza, ölüm gibi ciddi olayları tahmin edip bakılan kişiyi gerekli görüldüğünde uyarma ve yönlendirme ilmidir. Özellikle ruhsal hastalıklarınızı tespit edebilmek ve çözüm getirebilmek için baktığım yıldızname sayesinde birçok kişinin sorununu çözmüş, tedavisinde yardımcı olmuşumdur. Nazar değmesi, cin çarpması, büyü etkisinde kalma konularında Allah vergisi yeteneğim ve yıllardır edindiğim tecrübelerle kişiye özel formüllerim sayesinde insanlara iyiliğim dokunmuştur. Hazırladığım vefkler, tılsımlar, rukye okumaları, büyüler, doğal ve bitkisel karışımları verdiğim talimatlar doğrultusunda uygulayan ihtiyaç sahipleri, ruhsal sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulmuş ve eskisinden daha sağlıklı bir şekilde hayatlarına devam etmektedirler. Verdiğim bitkisel karışımlar tamamen doğal olup tedavi esnasında kişiye asla zarar vermeyecek şekilde kullanılmaktadır.

Medyum Aslan Hoca olarak yıldızname bakmamdaki en önemli sebep; hayatınızdaki bazı şeylerin kötü gittiğini, ne yaparsa yapsın bir çözüme ulaşamayacağını düşünen kişilerin ruhsal durumlarını; bu konularda sahip olduğum ilmi bilgiler doğrultusunda onarmak ve tedavi etmek istememdir. Detaylı yıldızname bakımı yaparken dualar ve ilmi bilgilerim ışığında ihtiyaç sahibinin içine düştüğü zor durumdan kurtulması için onu yönlendirmeye çalışırım. Değerli kardeşlerim yıldızname baktırmak isterseniz www.medyumaslan.com resmi internet sitemde bulunan telefon numarası ve e-mail ile bana kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Telefonda yıldızname bakımı yapılmaktadır ve ücretlidir.Üzerindeki nazardan, varsa cin etkilerinden ve uygulanan büyülerden bahsederek, bana ihtiyacı olan kişilerin en kısa zamanda bu musibetlerden kurtulması için deneyim ve tecrübelerimden faydalanabilmeleri kapısını açarım. Yıldızname baktırmak istediğinizde size bir telefon uzaklığındayım…

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan