medyum aslan
Kas
21

Yıldızname Bakımı Hakkında Detaylı Bilgi

By medyum  //  Yıldızname  //  Yorum Yok

26 yıl gibi oldukça uzun zamandır güvenilir ve en doğru şekilde yıldızname bakımı yapmaktayım. Yaptığım bu özel çalışmanın anlamını ve önemini daha iyi kavramanız açısından önce sizlere yıldızname hakkında biraz bilgi vermek istiyorum kardeşlerim.

Yıldızname; kişinin doğum tarihi, saati, anne adı ve kendi ismi ile yıldızların dizilişleri, konumları ve yörüngelerini esas alarak yapılan ebced hesabı çalışmasının en doğru şekilde yorumlanma biçimidir. Yıldızname bakımı; özel ilmi bilgiler ve uzmanlık ister, Medyum Aslan olarak ben de bu donanıma fazlasıyla sahip olduğumu yıllardır verdiğim hizmetlerle gösterdiğimi düşünüyorum. Bazı medyumlar yıldızname bakımı hakkındaki bilgisizlikleri yüzünden, bu çalışmanın fal gibi algılanmasına sebep olmuşlardır. Halk arasında oluşan bu yanlış algıyı düzeltmek ise; benim gibi resmi ruhsatıyla çalışan, güvenilir medyum hocalara kalmıştır. Yıldızname bakımı herkesin doğru şekilde yorumlayabileceği basit bir işlem değildir kardeşlerim. Yıldızname bakımında yanlış hesaplama yapıldığında, sizin geleceğinize dair bilgilerin de yanlış değerlendirilmesi kaçınılmaz bir durumdur. Yıldızname sizin doğduğunuz andan öleceğiniz ana kadar başınızdan geçen veya yaşayacağınız tüm önemli olayların görünebildiği bir bakım türüdür. Oldukça ciddi bir ebced hesabı gerektiren yıldızname konusunda, işinin ehli olmayan medyum hocalara kesinlikle itibar etmeyiniz.

Medyum Aslan olarak, bana vereceğiniz kişisel bilgileri özenle hesaplamaktayım. Çıkan sonucu ilmi bilgilerimin süzgecinden geçirerek, yıllardır kazandığım tecrübeyle yorumlamaktayım. Geleceğinizle ilgili ya da şu anda yaşadığınız tüm manevi ve ruhsal sorunları bu çalışmalar sayesinde ortaya çıkarmak benim uzmanlık alanım kardeşlerim. Sizin de isteğiniz doğrultusunda bu sorun ya da sorunları çözmek, sizlere şifa vermek, ruhunuzu hafifletmek için kişiye özel yaptığım çalışmalar ise işimin ikinci etabıdır. Sorunu bulmak yetmez, önemli olan doğru büyü, vefk, tılsım ve doğaüstü güçleri kullanabilmektir aslında sorunun tam olarak çözülmesi. İşte bu noktada karşılıklı güven esasına dayanarak yaptığım yüksek etkili büyüler, şahsıma özel dualar sayesinde dertlerinize derman olabilmekteyim kardeşlerim.

Medyum Aslan adına hazırladığım web sayfasını incelediğinizde göreceğiniz gibi yıldızname bakımı iyi bir medyum için en önemli ilimdir. Bu ilme sahip olmayan medyumlar konusunda titizlenmeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum.

 

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan