medyum aslan
Kas
8

Yıldızname Hakkında Bilgiler

By medyum  //  Yıldızname  //  1 Yorum

Yıldızname falı hakkında detaylı bilgiler için Medyum Aslan hocayı telefonla arayın.

Yıldızname; temelinde burçlar ve yıldızlar yatar. Baktıracak kişinin doğum tarihi, doğum saati ve ismi gibi bilgiler ile bakalabilen bir yorum tipidir. Medyumlar tarafından bu bilgiler ile doğumdan ölüme başına gelecek önemli olayların habarcisidir. Medyumlar yıldızname için gerçekçi ve kesin bilgilerin elde edildiği bir yorum şekli olduğunu savunurlar. Yıldızname fal ile karşılaştırılmamalı. Bu yorum şeklinde kesin bilgiler konuşulur. Bilir kişiler tarafından yaptırmalısınız.Şuan günümüzde bir çok kişi bu işi yapabildiğini savunuyor fakat bu işi yapabilmek emek gerektirir. Bilir medyumlar tarafından ciddiye alınarak bakılmalıdır. Yıldıznamede ortaya çıkan bilgilerin bi çözüm aşaması vardır. Bunu da gerçekten bu iş için emek vermiş insanlar yorumlaya bilir. İşi bilmeyenler tarafından bu tarz uygulamalara başvurulduğu için yıldızname günümüzde eski değerini kaybetmiştir. Yıldızname bakımları için Medyum Aslan Hoca!

yildizname-hakkinda-bilgiler

Tarihimizde büyük ilgi görmekteydi. Çünkü bilir medyumlar tarafından bakılırdı. Günümüzde de bu işi yaptıracak güvenilir bir medyuma başvurmalısınız. Sadece gelecek habercisi değildir. Bir hastalığa bile yıldızname ile tedavi yolu bulmak mümkündür. Bu hastalıkların başında ruhsal rahatsızlıklar gelmektedir. Örneğin nazar, cin çarpması, büyüye uğrama gibi rahatsızlıklardır. Yıldızname ile hastalıklarınıza çözüm arıyorsanız size doğadan belli otlar ve bitkiler önerilir. Bu bitki ve otlar ile karışımlar yapılarak kullanım talimatı verilir. Kesinlikle hiç bir zarar verici tedavi uygulanmaz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile yıldıznameyi tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız Üzerinizde Büyü Var mı? makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Yıldızname Hakkında Bilgiler”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan