medyum aslan
Kas
24

Yozgat Medyum

Yozgat medyum sizlere Yozgat ilinde medyumlar bulmak isteyenlere yardım ediyor. Yozgat Medyum Aslan hoca hizmetinizdedir.

Tertib-i hesap ile birlikte yazılan vefkler insanları kaza ve beladan kurtarırı ancak farklı vefkler de vardır ve medyumlar tarafından yazılan bu vefkler birçok konuda insanlara yardımcı olmaktadır. Mam-ı Gazali hazretlerinin öncülüğünde başlayan bu koruma kalkanları sayesinde kaza ve bela insanlara musallat olmaz ya da kötü niyetli ruhlar alemi varlıkları insanlara zarar vermez! Vefk yazımı kolay değildir ve birçok kuralı da vardır. Bu kuralları en iyi şekilde bilen kişiler ise medyumlardır. Yozgat medyum bu konuda gerekli ilme ve gerekli donanım sahip kişi olarak karşımıza çıkıyor ve en iyi şekilde vefk yazımı için sizlere yardımcı oluyor. Belli kuralları olan bu koruma kalkanı daha çok ayetlerden oluşmaktadır ancak ebced hesabının da kullanıldığı bu kalkanlar medyumlar tarafından çok daha iyi bir şekilde hazırlanır. Bizim bilgimiz çok fazla değil bu yüzden işin aslını öğrenmek için sizler de Yozgat medyum ile bağlantı kurarak yardım alabilirsiniz.

yozgat-medyum-yozgat-medyumlar

Ebced hesabı hakkında az çok bilgi sahibi olduğunuzu düşünüyorum ve buna bağlı olarak sizlere basit bilgiler aktarmak istiyorum. Yüce kitabımızda yer alan surelerin rakamsal olarak karşılıkları ebced hesabı ile ortaya çıkar ve ortaya çıkan bilgiler de yaşadığımız hayat ile ilgili bizlere bazı ip uçları verir. Vefkler zaman zaman bu hesaplara göre yazılır ve bu hesabın en ünlü isimlerinden bir tanesi de yine Yozgat medyum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Zonguldak Medyum makalesini okuyarak zonguldak ilinde hizmetimiz hakkında geniş bilgi sahibi olabilirsiniz.

1 Yorum : “Yozgat Medyum”

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan