medyum aslan
Nis
1

Yumurta Büyüsü

By medyum  //  Büyü  //  Yorum Yok

Yumurta Büyüsü belki tuhaf gelecektir, fakat Anadolu ve Suriye’de özellikle bilinen en yaygın büyülerden bir tanesidir. Büyünün asıl ilk ortaya çıktığı yer ise Azerbaycan olmaktadır. Büyü o kadar yaygın bir hale gelmiş ki, Anadolu ve Suriye’de bu büyünün nasıl yapıldığını ve nasıl bozulduğunu sorduğunuzda, sanki her biri bir medyummuş gibi bunun nasıl yapıldığını anlatmaktadır. Eğer bugünlerde bu büyüyü en iyi yapan kim diye soracak olursanız, Medyum Aslan olarak bilinmektedir. Günümüze baktığımızda ise, çok fazla değerleri kaybettiğimiz için, Yumurta büyüsü de aslında artık unutulmaya başlamış ve ancak Anadolu’daki köylere gittiğinizde birkaç tane bilen köylü çıkıyor veya medyumlara sormanız gerekiyor. Yumurtadan nasıl böyle bir şey olur diye düşünebilirsiniz, fakat Yumurta büyüsü, kara büyülerin arasında yer alır.

Dolayısıyla gerçekleştiğinde olumsuz sonuçları ortaya koyan bir büyü olmaktadır. Birçok farklı amaçlar için kullanılabiliyor ve en çok yaygın olan amaç ise karı kocaları ayırmak için yapılmaktadır. Bu yüzden Yumurta büyüsüne aynı zamanda “ayırma büyüsü” olarak bir isimde verilmektedir. Bazen maalesef anne ve babalar, sevmedikleri gelinlerini oğullarından veya damatlarını kızlarından ayırmak için bu büyüye başvurabiliyorlar. Bazen ise çok farklı olarak, örneğin bir kişi bir mesleğini çok fazla seviyorsa ve başka biride bu durumu kıskanıyorsa, o kişiyi meslekten soğutmak için de Yumurta büyüsünü kullanabiliyor. Buradan anlayacağınız, Yumurta Büyüsü tamamen insanları bir şeylerden ayırmak veya uzaklaştırmak için yapılan olumsuz bir büyüdür.

Eğer Yumurta büyüsünü yapmak isterseniz, bu gerçekten basit, ama etkili ve uzman bir medyum yanınızda olmadan yapabileceğiniz bir büyüdür. Genelde çoğu büyülerin medyumlar tarafından veya onların eşliğinde yapılması gerekiyor, fakat Yumurta Büyüsü tamamen evinizde yapabileceğiniz bir büyüdür, sadece hazırlanışına ve yapılışına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu büyüyü yapmak için elbette vicdan gerektiriyor, çünkü siz sonuçta bir kişiyi başkasından ayırıyorsunuz veya bir kişiyi sevdikleri bir şeyden soğutuyorsunuz. Aklınızdan geçirdiğiniz kişi için her ne kadar yaşayacakları durum doğal gelecek olsa bile, bunu siz yapacaksınız, dolayısıyla içinizin rahat olacağı şekilde bu büyünün yapılması gerekiyor. Her ne kadar karanlık bir büyü olsa bile, kötü bir niyet taşımadan, kendinizin ve sevdiğiniz kişinin iyiliği için yapmanız gerekiyor.

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan