medyum aslan
Kas
24

Zonguldak Medyum

Zonguldak medyum Oğuz hoca Zonguldak ilinde medyumlar arayan kardeşlerimizin yanında.

İnsanlar büyü yaptırma ya da büyü çözdürme işlemlerinin yanı sıra vefk yazımı için de medyumlara başvurmaktadır çünkü vefk yazımı en profesyonel ve en doğru şekilde medyumlar tarafından yapılır. Cami imamları bu konu hakkında çok fazla bilgi sahibi değildir ve unutmayın imamların yazdıkları muskalardır ve vefklerden çok farklı bir koruma kalkanıdır. Vefk yazımı ancak profesyonel bir medyum tarafından yapılırsa etkisini gösterir ve kişiyi en iyi şekilde korur. Sektörde vefk yazan birçok insan var ancak hiçbiri Zonguldak medyum kadar profesyonel değil çünkü Zonguldak medyum bu işini ilmini okumuş ve eğitimini almış olan kişidir. Vefk yazımının cahil kişiler tarafından yapılması dinimizce caiz değildir çünkü belli başlı kuralları olan vefk yazımı hatalı yapıldığı takdirde büyük günahlardan birisi olarak karşımıza çıkar. Zonguldak medyum Oğuz hoca farklı konularda sizlere yardımcı olduğu gibi vefk konusunda da uzman kişi olarak karşımıza çıkıyor ve bu işi de en iyi şekilde yapıyor.

zonguldak-medyum-zonguldak-medyumlar

Zonguldak Medyum Aslan sizlerle. Eski zamanlarda annelerimiz tarafından boynumuza asılan muskaların farklı bir türüdür ancak çok daha güçlü bir koruma kalkanıdır diyebiliriz. Vefkler muskalar gibi değildir ve çalakalem yazılmaz çünkü belli başlı kurallar doğrultusunda ele alınmak zorundadırlar, bu yüzden her medyum vefk yazamaz çünkü bilgisi dahilinde olmayan işleri yapmak onların da canını sıkabilir ve vicdani boyuta da bakıldığında çalakalem yazılan vefkler hiç de hoş bir durum meydana getirmeyecektir.

Bir önceki yazımız olan Hakkında Yorumlar makalesini okuyabilirsiniz.

1 Yorum : “Zonguldak Medyum”

  • […] önceki yazımız olan Zonguldak Medyum Zonguldak Medyumlar makalesini okuyarak zonguldak ilinde medyum hizmetimiz hakkında geniş bilgi sahibi […]

Yorum Yapın

Güvenlik Sorusu *

Aslan Hoca

Turkiyenin her bölgesine ve şehrine uzman danışman hoca tarafından medyum hizmeti verilmektedir. En iyi ve güvenilir hoca olan Aslan Bey sizlerin yanındadır. Kendisini kanıtlanmış tek hoca efendi bir telefon kadar yakındır. Bütün manevi sorunlarınızın yanında aşk ve bağlama işlemleri yaptırmak için güvenilir yerdesiniz.

iletişim

medyum aslan